ניקיון משרדים

לרובנו המשרד הוא הבית השני, ממש כך. אנו מבלים שעות רבות במשרד, ולכן יש להתייחס לכך ממש כמו לבית שבו אנו מתגוררים. זה אומר שצריך לדאוג לניקיון ותחזוקה שוטפת, לשטוף כלים ולהחזירם למקום מיד בתום השימוש, לפנות את הפחים, לחטות את האסלות והשירותים וכו'. לא לכולם יש את הכוח או את הזמן לעשות זאת, ולכן לעיתים כדאי לקרוא לחברה המספקת שירותי ניקיון משרדים שהיא תשלח עובדים שיעשו זאת במקומכם.

הדגשים שתשימו לפני שתקראו לחברת ניקיון משרדים

דבר ראשון שכדאי לבדוק, שחברת הניקיון נמצאת באזור המשרד, כך שתמיד יוכלו לשלוח עובד בזמינות מיידית לכל צורך שיהיה. הדבר השני הוא אמינות החברה. בדקו כי לחברה אין ביקורות רעות והיא אכן עומדת במילתה ומדייקת בעבודה. משרדים שנפלו על חברות לא ישרות, שילמו על כך ביוקר. דבר שלישי הוא יסודיות. חברה שמקפידה לשלוח אך ורק עובדי ניקיון יסודיים, היא חברה שכדאי לעבוד עימה. מה שעושה את ההבדל בין נקי למלוכלך, הוא לא סוג העובד, אלא רמת היסודיות שלו. ניקיון משרדים זה קודם כל ניקיון יסודי.

מה זה כולל?

ניקיון משרדים זה בעצם כולל הכל! זה כולל ניקיון חדרי העובדים, ניקיון המדפים והמגירות, מתחת לשולחנות, ניקיון חדרי הישיבות, ניקיון וחיטוי לשירותים של המשרד, ניקיון ושטיפה הכלים במטבח ושטיפה למטבח והרשימה עוד ארוכה. את כמות ההספק שעובד מסוגל לעשות, זה יהיה אך ורק בהתאם לגודל המשרד. משרדים גדולים, הצטרכו עובד או יותר וכל יום. לעומת זאת משרדים קטנים, לא צריכים שכל יום יגיע עובד. לפעמים מספיק אפילו פעמיים בשבוע 3 שעות בכל פעם ע"מ שהמשרד יישמר נקי ויהיה כיף לשהות בו.

כמה זה עולה ניקיון משרדים?

מחירון ניקיון משרדים משתנה בהתאם להסכם שלכם עם חברת הניקיון. משרדים גדולים יוכלו לקבל מחיר מוזל יותר מאשר משרדים קטנים, עקב כך שיש יותר שעות וניתן לשלוח עובד קבוע ולא לשרוף שעות על נסיעות ממשרד למשרד. התמחור של חברות ניקיון משרדים יהיה ע"פ הפרמטרים הבאים: כמה שעות כל פעם? כמה עובדים צריך? האם זה כולל חומרי ניקיון? מיקום המשרד ועוד. ע"מ לקבל הצעת מחיר, יש לבקש להגיע למשרד פיזית, ע"מ להעריך פחות או יותר מהו הצורך של המשרד שלכם. לעיתים משרדים אחרי שיפוץ, יצטרכו לבצע פוליש לרצפה לפני הכניסה למשרד החדש, וזה רק חברת שירותי ניקיון תוכל לספק לכם.