מסעדה, מטבח, בישול

ניקיון מסעדות

מסעדות, הן מסוג המקומות הדורשים ניקיון ותחזוקה שוטפת. כאשר המסעדה לא סובלת מעודף אסתטיות בלשון המעטה, הלקוחות ירגישו זאת וזה עלול לפגוע בהכנסות המעדה. ניקיון מסעדות חייב להיעשות על בסיס יומיומי, ע"י עובדי ניקיון חרוצים, יסודיים ונקיים. אם אתם לא בטוחים איך מצב הניקיון במסעדה שלכם, כדאי כי תבקשו מלקוח או שניים כי יציצו במטבח ויתנו את חוות דעתם.

הסיבות המרכזיות ללכלוך וזוהמה במטבח

ישנן מספר סיבות עיקריות שבגינן מטבח המעדה נראה רע: הראשונה היא כמובן הבישול. במהלך הבישול והאפייה של המאכלים, הקירות, התקרה והכלים המיועדים להכנת המאכלים כגון: תנור, כיריים, סירים וכו', צוברים כמות גדולה הפרשות ואדי שומנים. את כל אלו, חובה להסיר בעת ניקיון מסעדות. הסיבה השנייה ללכלוך וזוהמה במטבח המסעדה, היא שאריות המאכלים שמצטברים בדפנות כלי הבישול ובפינות המטבח. כבעלי מסעדה, עליכם לדאוג כי המטבח לא רק יראה נקי, אלא יהיה נקי באמת! סיבה שלישית לכלוך במטבח המסעדה, היא עובדי המקום. עליכם לבחור ולברור עובדי ניקיון יסודיים ונקיים מטבעם, שאינם משליכים שאריות מאכלים על הרצפה או "קרוב לפח", אלא כאלה שאכפת להם מנראות ואסתטיקת המסעדה. ניקיון מסעדות דורש עבודה רבה, ולעיתים כדאי להיעזר בשירותי של חברה המספקת שירותים אלו.

ניקיון מסעדות מקצועי

אם המסעדה שלכם גם זקוקה לחידוש וניקיון, חברתנו תוכלו לספק לכם את שירות זה במקצועיות, ביסודיות ובאמצעיים המיועדים לכך. ניקיון מסעדות של חברתנו אינו כולל רק ניקיון למטבח, אלא גם חיטוי באמצעות חומרי חיטוי שאינם מהווים סכנה לבאי המקום. חברתנו תדאג כי המסעדה תיהיה נקייה באמת, וכי תוכלו להתפאר בכך כי אצלכם במסעדה לא תמצאו שאריות מאכלים, שומנים דבוקים בכל פינה וזוהמה שאינה תורמת כלל לבריאות אורחי המסעדה. כאשר אתם מעוניינים בשירותי ניקיון מקצועיים של חברתנו כמו שירות ניקיון מסעדות מקצועי, אנו נוכל להגיע עד אליכם ולתת לכם הצעת מחיר לניקיון יסודי וצחצוח המסעדה. נציג מטעמנו יקח בחשבון את הפרמטרים הבאים: גודל המטבח, מצב המטבח, אי אלו כלים נחוצים ע"מ להשלים את הניקיון כגון: מכונות קרצוף ושואבים למיניהם או לחילופין מסירי שומנים קשים וכדומה. וע"פ אלו, אנו נשלח לכם הצעת מחיר מסודרת. אצל חברתנו תמצאו מגוון מסלולי ניקיון למסעדה שלכם כגון: ניקיון חד פעמי לפני ביקורת של משרד הבריאות או ניקיון קבוע אחת לשבועיים, חודש ובהתאמה אישית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *