ליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות, זה שם כללי לעולם שלם של ליטושים. ליטוש למרצפות הבית נעשה רק כאשר שום פתרון אחר לא יעזור, כמו פתרונות פוליש וקרצופים למיניהם ועוד. החשיבות של ליטוש משתנה בהתאם לסוג הרצפה. ישנם סוגי מרצפות שלא ניתן לבצע עליהם ליטוש כלל, כמו רצפות העשויות מקרמיקה או לחילופין רצפות העשויות מגרניט ופורצלן (שזה בעצם ציפוי זכוכית). כלקוחות, בדקו ראשית האם ניתן לבצע ליטוש לסוג הרצפה בביתכם או בבית העסק, ואח"כ בדקו אי אלו אפשרויות עומדות לרשותכם בכל הנוגע לליטוש.

ליטוש מרצפות לסוגים שונים

קיימים שני סוגי רצפות עיקריות שלהן ניתן לבצע ליטוש. הראשון הוא שיש: ליטוש שיש הינו תהליך ארוך ומורכב שדורש זמן רב, עבודה רבה ובנוסף אינו זול כלל. ליטוש מרצפות שיש, נעשה באמצעות דיסקית יהלום מיוחדת המיועדת לשיש. הסוג השני הינו ליטוש אבן. כמו השיש, כך האבן, דורש זמן רב ועבודה ארוכה וגם הוא אינו זול. ההבדלים הבודדים ביניהם יהיו במכשירי הליטוש שצריכים להתאים לסוג המרצפות ולעומק ליטוש מרצפות.

ליטושים זה ממש אומנות

רבים תוהים וחושבים כי לבצע ליטוש, זו מלאכה קלה ופשוטה. אך ככל שתעמיקו ותבררו עוד בנושא הליטושים, יפתחו בפניכם עולמות שלמים על סוגי ליטושים שונים, בכלים שונים, לרצפות שונות וכו'. רק בעל מקצוע המיומן והמנוסה מספיק זמן בליטוש מרצפות, יוכל להגיע לתוצאות שאחרים יכולים רק לחלום. חשיבות הבחירה בבעל מקצוע הינה החלק העיקרי והחשוב מבחינתכם. לכן, אל תהססו ואל תחששו לשאול שאלות, לחקור ולברר עוד ועוד על סוג הליטוש, על רמת העבודה, על הניסיון של החברה ועל מה הלקוחות שלכם אומרים.

זה לא נגמר רק בליטוש

כפי שציינו, ליטוש אינו זול, אך בד בבד לא ניתן לבצע רק ליטוש מרצפות ללא ניקיון והברקה מיד בסיומה. הרי לא תרצו שהרצפות יהיו ישרות ומלוטשות, אך במקביל גם מלאות שכבת אבק ולא מבריקות. לכן רוב בעלי המקצוע המומחים בליטוש מרצפות, יספקו עבורכם גם את שירות הפוליש שמגיע מיד בתום העבודה. בעלי מקצוע הוגנים יאמרו לכם זאת מראש, וחלקם מבעלי המקצוע יעשו זאת ללא תוספת תשלום.

חברתנו מומחית בליטוש מרצפות וחידושם, אצלנו תמצאו את כל מה שחיפשתם כדי שהרצפות שלכם בבית יקבלו את הצורה הראויה לה. פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות טוב ואיכותי.